Client Consultant (Analyst)

June 14, 2024
Urgent
Application ends: July 31, 2024

Job Description

Hledáme posilu do týmu WhaleBooks na pozici zákaznický konzultant se zaměřením na datovou analýzu krypto transakcí.

Náš tým vyvíjí nástroj WhaleBooks (https://whalebooks.com), který pomáhá s evidencí krypto portfolia, vypočítá základ daně a zaúčtuje kryptoměnové transakce do účetního software.

Soustředíme se především na oblast České republiky a navazujeme spolupráci v ostatních zemích. Mezi naše klienty typicky patří společnosti podnikající s kryptoměnami nebo jejich prostřednictvím vypořádávají platby. Dále přední účetní kanceláře, které se soustředí na zpracování krypto účetnictví svých klientů. A také jednotlivce ve formě fyzických osob.

Působíme v rámci společnosti GENERAL BYTES s.r.o. (https://www.generalbytes.com), která je výrobcem kryptoměnových automatů s celosvětově největším podílem aktivních instalací.

Jaká bude tvoje náplň práce?

Budeš v kontaktu s našimi zákazníky. Pomůžeš jim analyzovat toky transakcí a zpracovat evidenci krypto transakcí. Získané výsledky je nutné zkontrolovat, ověřit a najít potencionální nedostatky. Pokud tě opravdu zajímá svět kryptoměn, je to skvělá příležitost, jak být u toho a ještě prohloubit své znalosti a získat nové zkušenosti.

  • Analýza toků krypto transakcí zákazníků.
  • Porozumění dokumentaci API konektorů a CSV datových formátů.
  • Pomoc se získáváním krypto transakcí a úspěšně je importovat.
  • Analýza získaných transakcí a ověření zůstatků zákazníka.
  • Identifikace neúplných transakcí a chyb importů.
  • Návrhy pro zlepšení strojové analýzy transakcí na chybové stavy.
  • Analýza nepodporovaných transakčních formátů.
  • Vytváření požadavků na implementaci.
  • Vedení dokumentace a nápovědy.
  • Analýza a interpretace výstupních exportů.
  • Podpora a komunikace se zákazníky.

Co od tebe požadujeme

  • Zájem o projekt.
  • Analytické myšlení.
  • Pokročilá práce s Excelem.
  • Základní zkušenost a povědomí o kryptoměnách, nebo alespoň zkušenost s akciovými trhy.
  • Samostatnost, ale i práce v týmu.
  • Pečlivost, spolehlivost, odpovědnost.
  • Výborné komunikační schopnosti a písemný projev v českém jazyce.

Výhodou

  • Angličtina.
  • Základní povědomí o účetnictví.

Pozice je otevřena i začátečníkům. Předpokládáme však, že předchozí zkušenost z obdobné pozice i když v jiném prostředí vám bude užitečná. V případě vašeho zájmu a spolu s výsledky vás budeme podporovat v kariérním růstu.

Nástup možný okamžitě.

Místo výkonu práce: prezenční Praha 7 – Holešovice, U Pergamenky 1522/2 s možností částečné Home Office.

Forma práce: plný úvazek formou HPP, nebo jako OSVČ na dobu neurčitou.
Benefity: 5 týdnů placené dovolené, 5 sick days, Multisport, výuka cizích jazyků.

Oh hi there 👋
It’s nice to meet you.

Sign up to receive awesome positions in your inbox, every month.

We don’t spam! Read our privacy policy for more info.